Šiek tiek kitoks požiūris į šildymą.


Kviečiame apžiūrėti mūsų ekspoziciją Kuršėnuose. Aprodysime, paaiškinsime - gerokai paprasčiau nuspręsti kas labiau tinka ir patinka, kai gali daiktą ,,pačiupinėti" gyvai.

Stengiamės visus siūlomus produktus turėti savo sandėlyje, taigi norimas įrenginys labai greitai gali pasiekti Jūsų namus. 

IĮ ,,Kemeras" įregistruota 1997 metais. Granulinio šildymo sistemas įrenginėjame nuo 2008 metų. Buvome su pirmaisiais, patikėjusiais, kad šią technologiją galima sėkmingai naudoti ir Lietuvoje.

Mūsų veiklos sritis. Džiaugiamės visais užsakovais. Įrengiame naujas ar pertvarkome jau veikiančias katilines nuo 10 iki 500 kW galios. Turime sukaupę nemažai patirties įrengiant katilines prie medienos džiovyklų.

Kodėl ,,Kemeras"?

Kiekviena prekė mūsų parduotuvėje yra pagaminta su meile, todėl tikimės, kad jos jums taip pat patiks. Apsižvalgykite mūsų interneto svetainėje ar tiesiog atvykite į mūsų fizinę parduotuvę.

Kodėl deklaruojame, kad mūsų požiūris į šildymą šiek tiek kitoks?

Kai reikia sumūryti sieną, samdome mūrininką. Jei kažkas negerai su elektra - ieškome elektriko pagalbos. Kai reikia sutvarkyti šildymo sistemą - kažkodėl kviečiame vandentiekio ir kanalizacijos specialistus... Neužtenka tik sumontuoti įrangą ir vamzdynus - būtų gerai, kad Jūsų naujas katilas šildytų pastatą, o ne kaminą. Geriausiai šį uždavinį sprendžia šilumininkai. Laikome save tokiais. Pirmiausia siekiame išsiaiškinti užsakovo lūkesčius, įvertiname jau turimą įrangą bei galimybes ją panaudoti ir tik tada siūlome, mūsų nuomone, labiausiai tinkančius sprendimus. Dažniausiai tai nebūna pats naudingiausias komercine prasme pasiūlymas ir darbo po to gerokai daugiau, nei montuojant viską naujai, tačiau kaip smagu kartas nuo karto sulaukti skambučio: ,,Čia man Jūsų telefono numerį davė, rekomendavo".

Kuo galime būti naudingi?

Mielai patarsime Jus dominančiais klausimais.Esant pageidavimui atvykstame konsultacijai į namus. Įrangą pristatome nurodytu adresu, jei reikia, sumontuojame ir suderiname, užtikriname garantinę ir pogarantinę priežiūrą, aprūpiname atsarginėmis dalimis.Šildymo sezono metu esame pasiekiami septynias dienas per savaitę.

Kokią įrangą siūlome?

Atstovaujame italų gamintoją Elmec Group SRL (granulių degikliai ir katilai B-Max), 13000 granulinių katilų ir krosnelių per metus gaminančią bulgarų įmonę Mareli systems Ltd bei  estų granulinių katilų ir akumuliacinių talpų gamintoją Rapla Metall OÜ. Nuo 2008 metų  parduodame ir montuojame didžiausio Baltijos šalyse granulių degiklių gamintojo Pelltech OÜ (Estija) produktus.

 

Pirkimo taisyklės

Atsiskaitymas

Prekių grąžinimas ir garantija

Prekių pristatymas

2022. IĮ ,,Kemeras" Visos teisės saugomos